جامد واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی

جامد: واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی زندگی آموزش 3d animation

اعطای وام های مسکن بدون سپرده و جعاله ۲۰ میلیونی در سال ۹۷

مدیر امور طرح و برنامه بانک عامل بخش مسکن گفت: تسهیلات بدون سپرده خرید مسکن و همچنین تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله مسکن امسال نیز در اختیار خریداران م..

ادامه مطلب

هزینه ماهانه سبد معیشت یک خانوار کارگری چند؟

یک مقام مسئول کارگری با اعلام آخرین رقم سبد معیشت ماهیانه یک خانوار کارگری گفت: شورای عالی کار قبل از تعیین رقم مزد، واقعیتهای زندگی کارگران را ببینند و ق..

ادامه مطلب

در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است / عبداللهی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است و عمده پرسشها عمرانی کشور با حداقل اعتبار..

ادامه مطلب

اتوبان همت جهت مسوولان مهم هست، ولی مترو مهم نیست / وزیر راه و شهرسازی

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه طی چهار سال گذشته بیش از ۱۰ بار مسئولان متفاوت از اتوبان همت دیدار کردند، گفت: هنوز موفق نشده‌ایم در خصوص توسعه حمل و نقل ریلی ..

ادامه مطلب

مناطق داغ بازار مسکن پایتخت کشور عزیزمان ایران

تشدید پیش رونق معاملات ملک، تعداد مناطق داغ بازار مسکن پایتخت را زیاد کردن داد. اوضاع تابستانی بازار مسکن 22 منطقه نشان می دهد فروش آپارتمان در سه ظاهر از..

ادامه مطلب

اوضاع مالیات بر درآمد رانندگان اسنپ و تپ‎سی

>رئیس کل شرکت امور مالیاتی کشور گفت: رانندگان دارای یک ماشین که در اسنپ و تپ‏سی فعال می باشند، همانند دارندگان یک تاکسی، جهت عملکرد سال 1395 از پرداخت ..

ادامه مطلب

هزار میلیارد ریال اعتبار جهت اعطای جوایز صادراتی ابلاغ شد / قائم مقام وزیر صنعت

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیر کل شرکت توسعه تجارت کشور عزیزمان ایران از ابلاغ هزار و 20 میلیارد ریال اعتبار جهت اعطای جوایز صادراتی مربوط..

ادامه مطلب