جامد واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی

جامد: واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی زندگی آموزش 3d animation

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است / عبداللهی

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است و عمده پرسشها عمرانی کشور با حداقل اعتبار پیش می رود

در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است / عبداللهی

عبداللهی: در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است

عبارات مهم : قانون

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است و عمده پرسشها عمرانی کشور با حداقل اعتبار پیش می رود و آینده میلیون ها جوان بدون کار با این بودجه در ابهام قرار دارد.

به گزارش ایسنا، بیت الله عبداللهی در تذکری شفاهی در جلسه علنی عصر امروز (چهارشنبه) ضمن تقدیر از حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن، بیان کرد: بودجه کشور جهت سال ۹۷ در حال بررسی و نهایی شدن هست. فرهنگیان منتظر هستند تا ببینند مجلس چه اقدام مثبتی جهت دریافت پاداش و حقوق و مزایای آنها در سال آینده انجام می دهد. فرهنگیان آینده سازان کشور را تربیت می کنند. غفلت از معیشت معلمین و بازنشستگان زیانهای جبران ناپذیری را به فرهنگ و سیستم اداری کشور وارد می سازد. هزینه کردن در آموزش و پرورش سرمایه گذاری جهت کشور است.

وی افزود: همچنین در بودجه ای که در حال بررسی هست، فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است و عمده پرسشها عمرانی کشور با حداقل اعتبار پیش می رود. آینده میلیونها جوان تحصیلکرده بدون کار با این بودجه در ابهام قرار دارد. بیکاری در شرایطی قرار گرفته است که باید جهت برطرف آن قوانینی فراتر از پرسشها جاری دیده شود. قوانین ضد اشتغال همچنان در جای خود باقی است و اکثر تولیدکنندگان بدهکار بانکها هستند و اموال آنها در حال به تملک درآمدن جهت بانکها هست. باید در این زمینه تدبیری اندیشیده شود.

در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است / عبداللهی

وی در تذکری در رابطه با اجرای بند «د» قانون بودجه ۹۶ و بند «خ» ماده ۳۲ قانون برنامه ششم توسعه از محل اعتبارات ماده ۱۲ قانون تشکیل شرکت ها، بیان کرد: در خصوص امهال وام زلزله زدگان سال ۹۱ از مدیر شرکت برنامه و بودجه و بانک مرکزی خواهش دارم تا این قانون را اجرایی کنند. در مناطق زلزله زده اهر و هریس مردم از تسهیلات بانکی محروم شده است اند. خواهش دارم به قول هایی که داده اند، عمل کنند.

یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: در بودجه ۹۷ فقط حقوق کارمندان دولت و یارانه بگیران دیده شده است است و عمده پرسشها عمرانی کشور با حداقل اعتبار پیش می رود

واژه های کلیدی: قانون | برنامه | سال آینده | بودجه کشور | یارانه بگیر | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz