جامد واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی

جامد: واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی زندگی آموزش 3d animation

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی جذب سرمایه‌داران ایرانی به وسیله سعودی‌ها!

فلاحت پیشه گفت: باید اذعان کرد ایرانیان خارج از کشور سه تریلیون دلار سرمایه دارند و امروزه سعودی ها برایشان جلسه گذاشته و در آنها جهت سرمایه گذاری در این کشور د

جذب سرمایه‌داران ایرانی به وسیله سعودی‌ها!

جذب سرمایه داران ایرانی به وسیله سعودی ها!

عبارات مهم : امنیت

فلاحت پیشه گفت: باید اذعان کرد ایرانیان خارج از کشور سه تریلیون دلار سرمایه دارند و امروزه سعودی ها برایشان جلسه گذاشته و در آنها جهت سرمایه گذاری در این کشور دعوت کرده اند.

به گزارش جماران، مدیر کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد وزارت امور خارجه پیش قراول جذب سرمایه خارجی به کشور است از این رو در جنگ اقتصادی کمکاری قابل تحمل نیست.

جذب سرمایه‌داران ایرانی به وسیله سعودی‌ها!

حشمت الله فلاحت پیشه در خصوص اوضاع سفارتخانه ها و ظرفیت سفرا در زیاد کردن روابط خارجی، گفت: بعضا افول های در مناسبات خارجی داریم و این مهم در حالیست که در شرایط کنونی در هیچ حوزه ای کم کاری قابل تحمل نیست.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تاکنون اقدامی در جهت ارزیابی از عملکرد اقتصادی وزارت امور خارجه به عنوان پیش قراول جذب حداقل ۶۰ میلیارد دلار سرمایه به کشور در سال صورت نگرفته است.

فلاحت پیشه گفت: باید اذعان کرد ایرانیان خارج از کشور سه تریلیون دلار سرمایه دارند و امروزه سعودی ها برایشان جلسه گذاشته و در آنها جهت سرمایه گذاری در این کشور د

وی ادامه داد: بر این اساس طبق حکم قانون برنامه ششم توسعه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از معاونت اقتصادی وزارت امورخارجه در هر سه ماه گزارش خواهد خواست تا مشخص شود در چه حوزه هایی مناسبات با زیاد کردن همکاری مواجه شده است و در چه عرصه هایی با افول مواجه هستیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم با اشاره به اینکه هم اکنون جنگ اقتصادی را پشت سر می گذاریم لذا باید از ظرفیت های اقتصادی کشورمان بهره ببریم، تصریح کرد: باید اذعان کرد ایرانیان خارج از کشور سه تریلیون دلار سرمایه دارند و امروزه سعودی ها برایشان جلسه گذاشته و از آنها جهت سرمایه گذاری در این کشور دعوت کرده اند.

فلاحت پیشه افزود: بر این اساس از مسئولان خواسته ایم این افراد را به کشور دعوت کنند تا بتوانیم شاهد فعالیت آنها در کشور باشیم؛ در این باید باید اذعان کرد که سفرا و بعضی دستگاه های دیگر در این عرصه نقش مهمی بر عهده دارند.

جذب سرمایه‌داران ایرانی به وسیله سعودی‌ها!

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: همچنین در سرکشی که به مرزها به وسیله اعضای کمیسیون انجام شده، مشاهده می شود گاهی مرزها بدون علت بسته می شود که امری آسیب زا است از این رو چنین مسائلی را با حضور مسئولان استانی و سفرای کشورمان بررسی می کنیم و همچنین سفیران کشورهای نشانه را دعوت می کنیم تا پرسشها بین دو کشور مورد بررسی قرار بگیرد.

واژه های کلیدی: امنیت | خارجی | سیاست | اقتصادی | کمیسیون | سرمایه گذاری | وزارت امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz