جامد واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی

جامد: واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی زندگی آموزش 3d animation

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی اتحادیه اروپا تعهدات آمریکا در برجام را جبران کند، در برجام می ‌مانیم / روحانی

رئیس جمهور با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران و اتریش به دنبال استحکام روابط یکسان هستند، تاکید کرد که روابط کشور عزیزمان ایران و اتریش همواره به نفع دو ملت، منطق

اتحادیه اروپا تعهدات آمریکا در برجام را جبران کند، در برجام می ‌مانیم / روحانی

روحانی: اتحادیه اروپا تعهدات آمریکا در برجام را جبران کند، در برجام می مانیم

عبارات مهم : اتریش

رئیس جمهور با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران و اتریش به دنبال استحکام روابط یکسان هستند، تاکید کرد که روابط کشور عزیزمان ایران و اتریش همواره به نفع دو ملت، منطقه و دنیا بوده و امیدواریم روز به روز گسترش یابد.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی ظهر چهارشنبه به وقت محلی در نشست یکسان هیأت های عالی رتبه کشور عزیزمان ایران و اتریش که با حضور صدراعظم این کشور برگزار شد، با اشاره به اینکه بعد از اجرای برجام مسئولین و فعالان اقتصادی دو کشور نشست ها و تعاملات خوبی داشته اند، افزود: در نتیجه این تعاملات قراردادها و توافقات خوبی بین کشور عزیزمان ایران و اتریش به امضا رسید و روابط اقتصادی پایتخت کشور عزیزمان ایران – وین را به شکل مطلوبی گسترش داد و تعمیق بخشید.

اتحادیه اروپا تعهدات آمریکا در برجام را جبران کند، در برجام می ‌مانیم / روحانی

روحانی با اشاره به مذاکرات و همکاری های کشور عزیزمان ایران و اتریش در حوزه انرژی اظهارداشت: مهم است که دولت اتریش از فعالیت شرکت هایش با کشور عزیزمان ایران حمایت کند. اقدام خلاف قانون دولت آمریکا در خروج از برجام نباید زمینه ای جهت نادیده گرفتن حقوق ملت ها در روابط دو یا چندجانبه شود. برجام دستاورد همه ما و جامعه جهانی هست. این توافق به نفع اقتصاد، ثبات و امنیت منطقه و دنیا و الگویی جهت حل پرسشها پیچیده از طریق گفت وگو است.

رئیس جمهور با بیان اینکه برجام حاصل ۱۲ سال مذاکرات سخت بود که اگر از اعتبار بیفتد، دیپلماسی بی اعتبار می شود، تصریح کرد: در حال حاضر منتظر بسته پیشنهادی کشورهای اروپایی راجع به چگونگی حفظ برجام هستیم. اگر اتحادیه اروپا بتواند جای خالی تعهدات آمریکا در برجام را پر کند، کشور عزیزمان ایران در برجام خواهد ماند. قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت شرکت ملل به عنوان سند پشتیبان برجام تاکید دارد که هیچ کدام از کشورهای طرف برجام نباید اقدامی خلاف مفاد این توافق انجام دهند.

رئیس جمهور با بیان اینکه کشور عزیزمان ایران و اتریش به دنبال استحکام روابط یکسان هستند، تاکید کرد که روابط کشور عزیزمان ایران و اتریش همواره به نفع دو ملت، منطق

وی خاطرنشان کرد: اینکه آمریکایی ها مدعی شده است اند، صادرات نفت کشور عزیزمان ایران را به صفر می رسانند، بی فکر سخن گفته اند و نشان می دهد به عواقب آن فکر نکرده اند، ملت کشور عزیزمان ایران همواره نشان داده که در برابر ترساندن منافع ملی خود بسیار محکم ایستادگی خواهد کرد.

سباستین کورتس صدراعظم اتریش نیز در این نشست گفت که سفر روحانی به وین، وقت بسیار خوبی جهت گفت وگوی ما راجع به روابط دوجانبه، منطقه ای و جهانی است.

صدراعظم اتریش اظهار داشت: اتحادیه اروپا کماکان از برجام حمایت می کند و امیدواریم نشست روزهای آتی وزرای خارجه کشورهای طرف برجام با کشور عزیزمان ایران به غیر از آمریکا به نتیجه های مثبتی دست یابد.

اتحادیه اروپا تعهدات آمریکا در برجام را جبران کند، در برجام می ‌مانیم / روحانی

وزیر انرژی، محیط زیست و گردشگری اتریش نیز در این دیدار گفت که کشورش مصمم است در زمینه های مدیریت منابع آب، منابع طبیعی و معدن، همکاری یکسان و تبادل اطلاعات در زمینه انرژی و در زمینه های انتقال فناوری و مدیریت زیرساختها و حمل و نقل با کشور عزیزمان ایران تعامل داشته باشد.

واژه های کلیدی: اتریش | ایران | آمریکا | آمریکایی | حسن روحانی | اتحادیه اروپا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz