جامد واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی

جامد: واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی زندگی آموزش 3d animation

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی استقبال از گفت‌وگوی ملی ، درخواست روحانی اصولگرا جهت محاکمه احمدی‌نژاد

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص گفت‌وگوی ملی با اشاره به تاکیدات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب بر ضرورت اتحاد و وحدت ملی بیش از پیش گفت: ما

استقبال از گفت‌وگوی ملی ، درخواست روحانی اصولگرا جهت محاکمه احمدی‌نژاد

درخواست روحانی اصولگرا جهت محاکمه احمدی نژاد/ استقبال از گفت وگوی ملی

عبارات مهم : سیاسی

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص گفت وگوی ملی با اشاره به تاکیدات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب بر ضرورت اتحاد و وحدت ملی بیش از پیش گفت: ما هم از این وحدت ملی و گفت وگو جهت نزدیک شدن مواضع و نظر ها استقبال می کنیم.

به گزارش ایرنا، غلامرضا مصباحی مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص گفت وگوی ملی با اشاره به تاکیدات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب بر ضرورت اتحاد و وحدت ملی بیش از پیش گفت: ما هم از این وحدت ملی و گفت و گو جهت نزدیک شدن مواضع و نظر ها استقبال می کنیم.

استقبال از گفت‌وگوی ملی ، درخواست روحانی اصولگرا جهت محاکمه احمدی‌نژاد

او گفت: در مورد اتحاد و وحدت ملت، امام (ره) بسیار تاکید داشتند که ملت کشور عزیزمان ایران باید یکپارچه باشد و ایشان همواره وحدت ملی را دنبال می کردند. رهبر معظم انقلاب هم همواره بر این مهم تاکید دارند.

وی ادامه داد: در مورد وحدت و همگرایی گروه های سیاسی هم رهبر معظم انقلاب علاوه بر این مکرر اظهار نظر کردند؛ به نظرم در حدود سال های ۸۰، ۸۳ و ۸۴ بود که ایشان یک بار از جامعه روحانیت مبارز، یک بار از جامعه مدرسین و یک بار هم از مجمع روحانیون مبارز دعوت کردند که این مجموعه های روحانی با هم نشست برگزار تا تلاششان بر این باشد که گفت و گو و مواضعشان را به هم نزدیک کنند.

سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در خصوص گفت‌وگوی ملی با اشاره به تاکیدات بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب بر ضرورت اتحاد و وحدت ملی بیش از پیش گفت: ما

مصباحی مقدم گفت: مطمئنا امروز هم رهبر معظم انقلاب خواهان وحدت ملی و خواهان این هستند که گروه های سیاسی با هم گفت و گو داشته باشند که هر چه انسجام ملی ما بالاتر رود اعتبار مهم تری جهت انقلاب ما در برابر نقشه های شوم استکباری خواهد بود.

وی با اشاره به این که ما هم از این وحدت ملی و گفت و گوی جهت نزدیک شدن مواضع و نظر ها به هم استقبال می کنیم، تصریح کرد: بنای ما بر این است که هم تلاش کنیم تا اقوام متفاوت ایرانی به یکدیگر نزدیک شوند که این نزدیکی موجب پیروزی انقلاب اسلامی و مقاومت ملت کشور عزیزمان ایران شد و هم پیروان مذاهب متفاوت در کشور عزیزمان ایران روی وحدت ملی تکیه کنند و هم احزاب، گروه ها و جمعیت های سیاسی با رعایت خط قرمزهای نظام و مصالح و منافع ملی به گفت و گو با هم بپردازند و از این حرکت استقبال می کنیم.

وی همچنین در پاسخ به پرسش مبنی بر اینکه به دنبال بیانات پیشین مطرح شده است در خصوص محاکمه محمود احمدی نژاد رییس دولت نهم و دهم و با توجه به اقدام های اخیر وی اعم از نامه به رهبری، چه اقدام های دیگری صورت دادید؟ اظهار داشت: بعد از این که بنده به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز موضع آن را در مورد ضرورت محاکمه آقای احمدی نژاد با توجه به تخلفاتی که داشته مطرح کردم، دیگر اقدام خاصی از ناحیه جامعه روحانیت نداشتیم.

استقبال از گفت‌وگوی ملی ، درخواست روحانی اصولگرا جهت محاکمه احمدی‌نژاد

وی افزود: طبعا در انتظاریم که دستگاه قضایی وظیفه خودش را در این راستا انجام دهد و هر چه که دادگاه به نتیجه رسید نسبت به آن خاضع خواهیم بود.

واژه های کلیدی: سیاسی | نزدیکی | انقلاب | استقبال | روحانیت | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz