جامد واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی

جامد: واقعیت مجازی فضای مجازی دانلود آموزشی زندگی آموزش 3d animation

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری قدرت‌نمایی چین در بازار سینما

به گزارش خبرآنلاین، فروش فیلم ها در سینماهای چین جهت نخستین بار از مرز ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد و رکوردی تازه در گیشه سینمای این کشور ثبت شد. بر

قدرت‌نمایی چین در بازار سینما

قدرت نمایی چین در بازار سینما

عبارات مهم : بازار

در ماه های نهایی سال ۲۰۱۷ رکورد تازه ای در گیشه سینمای چین ثبت شد.

به گزارش خبرآنلاین، فروش فیلم ها در سینماهای چین جهت نخستین بار از مرز ۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار عبور کرد و رکوردی تازه در گیشه سینمای این کشور ثبت شد.

بر اساس آماری که در این باره از سوی سیستم جامع اطلاعات و مدیریت فروش بلیت در این کشور اعلام شده است است نشان می دهد که بیش از یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون نفر جهت تماشای فیلم ها به سینما رفته اند.

گیشه سینمای چین در چند سال اخیر رشد فزاینده ای داشته است و آینده نگری می شود که این رشد همچنان ادامه داشته باشد. تا اینجای سال ۲۰۱۷ فروش سینما نسبت به مجموع فروش سال ۲۰۱۶ بیش از ۱۵ درصد زیاد کردن داشته هست. در این چند سال بیشترین رشد در میزان فروش نسبت به سال پیش در سال ۲۰۱۵ روی داد که گیشه سینمای چین شاهد رشد ۴۹ درصدی بود.

نکته جالب در این آمار سهم ۵۲ درصد فیلم های چینی از این میزان فروش هست. امسال تا کنون ۷۸ فیلم چینی در گیشه این کشور به فروشی بالاتر از ۱۵ میلیون دلار دست پیدا کرده اند. پرفروش ترین آثار گیشه چین تا اینجای سال ۲۰۱۷ دو فیلم «جنگجویان گرگ ۲» محصول سینمای چین و «سریع و خشمگین ۸» محصول هالیوود هستند.

چین بعد از آمریکا دومین بازار بزرگ سینمای دنیا است.

قدرت‌نمایی چین در بازار سینما

واژه های کلیدی: بازار | سینما | محصول | میلیون | سینمای | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz